اگر بدنبال نمایندگی بوتاکس مصپورت در شهر خود هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما می توانیم در خرید مصپورت با قیمت مناسب به شما کمک کنیم. مرکز فروش بوتاکس مصپورت گروه بازرگانی بوتاکس ایران در خدمت شما خواهد بود.

masport06 scaled - مصپورت Masport

مصپورت – masport – بوتاکس مصپورت

مقدمه ای در مورد بوتاکس مصپورت

یکی از پرطرفدارترین برندهای بوتاکس در کشور ، بوتاکس مصپورت می باشد. این بوتاکس  توسط یک شرکت ایرانی تولید شده است که اغلب برای برطرف کردن خطوط و چین و چروک های دور لب و اطراف چشم استفاده زیادی دارد.

ماده ی تشکیل دهنده بوتاکس مصپورت هم مشابه دیگر برندهای بوتاکس ، از سم بوتولینیوم نوع آ استخراج شده است. بوتاکس مصپورت بلاک کردن موقتی ارسال پیام های عصبی و ممانعت به عمل آوردن از انقباض عضلات موضع تحت درمان سبب پیشگیری ، کاهش و رفع چین و چروک های پوستی و جوان سازی صورت می شود.

در طی سال های اخیر سم بوتولینیوم نوع آ تاثیرات قابل توجهی در کنترل و معالجه ی موارد وسیعی از عارضه های پزشکی به خصوص لوچی چشم ، اختلالات حرکتی عصبی ، گرفتگی عضلانی ، اختلالات مثانه پرکار ، میگرن مزمن و تعریق شدید پوست داشته است.

از موارد دیگر استفاده زیبایی بوتاکس مصپورت می توان از بین بردن چین و چروک های پوستی ، رفع خطوط پیشانی ، خطوط خنده ، خطوط اخم ، خطوط دور چشم ، خطوط گردن و ناحیه دکلته را نام برد.

تزریق بوتاکس عموماً درد خفیفی دارد که در صورت نگرانی می توان یک ساعت قبل از تزریق از بی حسی موضعی استفاده کرد و براساس گزارشات کلینیکی عارضه و خطرات جانبی موقتی و ناچیزی ایجاد می کند. شناخت و علم کامل و دقیق از ساختار کارکردی ماهیچه های صورت به منظور کاربرد درست و اصولی از سم بوتولینیوم و بوتاکس مصپورت در تزریق این دارو بسیار حائز اهمیت است.

یکی از اساسی ترین پرسش ها در خصوص انواع برندهای بوتاکس ، مرغوبیت و کیفیت این محصولات است. بوتاکس مصپورت نیز مشابه دیگر انواع بوتاکس می باشد.

بوتاکس مصپورت MASPORT BOTOX

این روزها استفاده از بوتاکس یکی از محبوب ترین و پر استقبال ترین شیوه ها و راه حل های زیبایی درمانی می باشد که با برطرف کردن چین و چروک های پوست و جوان سازی صورت ، جوانی و زیبایی را برای افراد زیادی به ارمغان می آورد. کمپانی های گوناگونی بوتاکس را تهیه و روانه ی بازار می کنند و مارک های مختلفی از بوتاکس تاکنون عرضه شده است.

بوتاکس از هر برند و تیپی که باشد در ماهیچه های قسمت های تحت درمان تزریق می گردد تا ارسال پیام های عصبی مسئول فعالیت و حرکت عضلات را برای مدت زمان موقتی از کار بیاندازد و از جمع شدن و فشردگی عضلات ناحیه مورد نظر ممانعت به عمل آورد. این فلج شدن موقتی انقباض عضلات موجب از بین رفتن چین و چروک های پوست روی عضله خواهد شد.

بوتاکس مصپورت چیست؟

یکی از مارک های بوتاکس که در طی سال های گذشته تولید و به بازار عرضه شده است و از کیفیت و مرغوبیت خیلی زیادی برخوردار است ، بوتاکس مصپورت است.

داروی مصپورت در رفع چین چروک پوست و همچنین خطوط اخم ، خطوط پیشانی و دیگر درمان های پزشکی مانند اسپاسم صورت بلفاروپلاسم ، میگرن مزمن و نهایتا لوچی کاربرد قابل توجهی دارد.

بوتاکس مصپورت محصول یک شرکت ایرانی می باشد و نسبت به مارک های اروپایی که اغلب چینی می باشند ، مرغوبیت و کیفیت بهتر و قابل توجهی را داراست. این داروی تزریقی از لحاظ ساخت و عملکرد با بوتاکس دیسپورت خارجی همسان می باشد و مدت زمان دوام نتایج آن در رفع چین و چروک پوست نسبت به نمونه های همانند خارجی خود طولانی تر است.

مصپورت توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مورد تایید قرار گرفته است و کاملاً با بالاترین استاندردها و معیارهای جهانی هماهنگی و مطابقت دارد.

masport04 scaled - مصپورت Masport

مصپورت – masport – بوتاکس مصپورت

مشخصات مصپورت

دیسپورت که پیش از این یکی از برندهای بوتاکس پرطرفدار و پراستفاده در ایران بود از پروتئین کمی در پیرامون مولکول های خود برخوردار است. از این رو بعد از تزریق ، اثرات درمانی آن به سرعت ظاهر می شود. مولکول های دیسپورت از سایز ، وزن و حجم خیلی کوچکی برخوردارند و بدین سبب است که در نقاط مورد تزریق تمایز به وجود آمده خیلی قابل تشخیص نیست. بدین علت بوتاکس دیسپورت یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده ترین برندهای بوتاکس عرضه شده در بازار می باشد.

در طی چند سال گذشته ، کمپانی داروسازی مصون دارو بوتاکسی با نام تجاری مصپورت طراحی و تهیه و به بازار عرضه کرده است که از لحاظ مواد ، عملکرد و کیفیت همسانی بسیاری با دیسپورت خارجی دارد و از ترکیبات توکسین خالص ، کلستریدیوم بوتولینیوم نوع A ، کمپلکس با هماگلوتینین تهیه گردیده است و در ویال های 500 واحدی طراحی و روانه بازار گردیده است که هر ویال آن جهت استفاده و تزریق 3 نفر مناسب و اندازه است.

مدت زمان استفاده از این داروی تزریقی 6 ماه می باشد و تزریق آن حتماً می بایست به وسیله پزشک متخصص صورت گیرد.

masport05 scaled - مصپورت Masport

مصپورت – masport – بوتاکس مصپورت

ماندگاری مصپورت

مدت زمان ماندگاری نتایج مصپورت با توجه به بدن فرد ، سن ، نوع پوست ، دوز تزریقی و ناحیه تحت درمان معمولاً 4 الی 6 ماه می باشد و پس از این مدت برای حفظ نتایج درمان باید تزریق مجدداً تکرار شود.

نظر به این که نتایج تزریق بوتاکس غیردائمی و ناپایدار است و مطالعات بالینی درباره ی مدت زمان اثرگذاری دراز مدت اندک است ، اغلب بیماران برای حفظ نتایج درمانی در سیکل های درمانی با فواصل زمانی مشخصی تزریق دارو را مجدداً تکرار می نمایند.

به طور کلی می توان گفت ماندگاری بوتاکس مصپورت از ۲ الی ۶ ماه متغیر است و به عوامل گوناگونی نظیر سن بیمار ، دوز تزریقی ، شدت عارضه و مناطق تحت درمان ، بدن مراجعه کننده و تعداد دفعات تزریق بوتاکس مصپورت بستگی خواهد داشت.

شایان ذکر است که تزریق داروی بوتاکس به صورت پی در پی در فواصل زمانی مشخص ریسک عارضه های جانبی بوتاکس را در طی زمان بیشتر نمی کند. گذشته از این ، اشخاصی که در فواصل درمانی مشخصی به طور مرتب تزریق دارو را تکرار کرده اند ، در طولانی مدت نتایج درمانی بهتری کسب کرده اند.

بهترین نواحی تزریق مصپورت

نواحی فوقانی صورت نظیر چین و چروک های اطراف چشم ، خطوط اخم ، چین و چروک های پیشانی از بهترین قسمت ها و نقاط مناسب جهت تزریق مصپورت به حساب می آیند.

جهت پیشگیری و کاهش عوارض جانبی تزریق مصپورت حتماً باید این دارو به وسیله ی پزشک متخصص تزریق گردد و از اصل بودن محصول در ناحیه تزریق اطمینان حاصل شود. زیرا نحوه تزریق و مشخص کردن نقاط مناسب و درست تزریق در کسب نتیجه مطلوب ، به حداقل رساندن عارضه های احتمالی تزریق و مدت زمان دوام محصول اثرات بسیار مهم و قابل توجهی دارد.

masport03 - مصپورت Masport

عوارض جانبی بوتاکس مصپورت

واکنش های پوست نظیر قرمزی ، تورم و درد در ناحیه تحت درمان که طبیعی بوده و ظرف چند ساعت برطرف می شوند.

یکی از رایج ترین عارضه های جانبی بوتاکس ، مشکلات عصبی عضلانی نظیر افتادگی پلک و ابرو است که در اغلب موارد به علت انجام تزریق توسط اشخاص غیرمتخصص به وجود می آید.

علائم تنفسی ، سردرد ، سرگیجه ، تهوع خفیف که ظرف چند روز بهبود می یابند.

در موارد حاد و نادر ضعف عضلانی ، عفونت ، اختلالات تکلمی و مشکل در بلع نیز دیده شده است.

نکته قابل توجه در درمان های زیبایی تزریق مصپورت این است که چنانچه تزریق درمانی به وسیله پزشک متخصص در کلینیک های معتبر و با لحاظ شدن همه ی موارد بهداشتی و دانش آناتومی انجام گیرد ، ریسک و عارضه های جانبی به کمترین میزان حد خود خواهد رسید و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود.