بوتاکس گردن چگونه انجام می شود؟

مصپورت - masport - بوتاکس مصپورت
بهترین بوتاکس صورت
آبان 13, 1400
بوتاکس اطراف چشم - خطوط پنجه کلاغی
بوتاکس دور چشم و نتایج آن
آبان 13, 1400

بوتاکس گردن – تزریق بوتاکس گردن

همه چیز در مورد تزریق بوتاکس به گردن را در این مطلب آموزشی می خوانید. عکس قبل و بعد بوتاکس گردن را ببینید و از عوارض جانبی آن مطلع شوید.

چیز دیگری که بوتاکس ها مانند مصپورت ، دیسپورت و کنیتوکس می توانند به لیست اضافه کنند: کامل کردن ناحیه گردن که اغلب به سختی درمان می شود. بوتاکس گردن یک روند بزرگ است که فقط بزرگتر می شود.

آیا بوتاکس گردن ایمن است؟

در حالی که FDA استفاده از نوروتوکسین را برای این محلول خاص تأیید نکرده است ، اما پزشکان مدتی این کار را انجام داده اند. بیش از یک دهه است که سم بوتولینوم را در گردن انجام می شود. این کاملاً جدید نیست ، اما در رسانه ها دوباره درباره آن صحبت می شود.

بوتاکس گردن چگونه کار می کند؟

به گفته دکتر یون ، تزریق بوتاکس به نوارهای عمودی گردن (که نوارهای پلاتاسمالی نامیده می شوند) می تواند باعث صاف شدن نوارها شود و معمولاً در حدود یک هفته نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد. “این به این دلیل است که نوارها توسط عضله پلاتیسما ایجاد می شوند ، که با افزایش سن ممکن است کشیده شده و آویزان شوند. وقتی این عضله منقبض می شود وقتی که حالت قارچ می زنی یا حالت های خاصی از چهره ایجاد می کنی ، می تواند باعث ایجاد نوارهای عمودی شود.

بوتاکس از ایجاد پلاتسما جلوگیری می کند از انقباض ، در نتیجه نوارها و گردن را صاف می کند. ” دکتر والدورف می افزاید: “نواحی بین باند را می توان با تزریق ریز سم بوتولینوم رقیق نیز درمان کرد تا بیشتر نرم شود.” یک جایزه اضافی: درمان گردن و در امتداد خط فک بخشی از مواردی است که گاهی اوقات “لیفت نفریتی” نامیده می شود. دکتر والدورف توضیح می دهد ، علاوه بر بهبود گردن ، می تواند به تعریف خط فک نیز کمک کند.

آیا بوتاکس گردن برای شما مناسب است؟

در حالی که تزریقات بوتاکس گردن بسیار موثر است ، وی تأکید می کند که با افتادگی گردن برطرف نمی شود. این روش درمانی برای کسی مناسب است که دارای افتادگی قابل توجهی در پوست یا چربی زیر شکم (زیر چانه) نیست ، اما دارای نوارهای پلاتاسمالی برجسته و یا حلقه های گردن است.

هزینه بوتاکس در نواحی پایین غبغب چقدر است؟

هزینه تزریق بوتاکس در گردن بسته به مکانی که انجام می دهید حدود 500 تا 900 هزار تومان برای بوتاکس مصپورت هزینه دارد. همیشه به یک متخصص دارای مجوز مراجعه کنید که در این نوع روش ها تجربه دارد. یک متخصص تزریق بوتاکس خوشحال می شود که با شما در مورد نگرانی های شما صحبت کند و دوست دارد چه کاری انجام شود.

عوارض جانبی تزریق بوتاکس در گردن چیست؟

برخی از عوارض جانبی BOTOX شامل مشکل در بلع ، عفونت دستگاه تنفسی فوقانی ، درد گردن ، سردرد ، افزایش سرفه ، علائم شبیه آنفولانزا ، کمر درد ، التهاب مجاری بینی ، سرگیجه ، افزایش تن عضله یا سفتی ، درد در محل تزریق ، عمومی ضعف و خستگی یا کمبود انرژی

بوتاکس در گردن چه مدت ماندگاری دارد؟

گردن بوتاکس چه مدت طول می کشد؟ بوتاکس به طور متوسط حدود سه تا شش ماه دوام می آورد. این بدان معنی است که می توانید این روش را حدود دو تا سه بار در سال انجام دهید تا نتایج خود را حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *